Piazza Bra: за лаштунками Arena di Verona

Про нічні розваги головної площі Верони я вже писала раніше, але ж треба подивитися на Piazza Bra і вдень, а подивитися там є на що.

DSC_0812 (427x640)

По-перше, якщо ви приїхали з екскурсією і не знаєте де ви, то забути про те, що Верона – це місто Ромео і Джульєти , вам не дадуть. Пам’ятка GR стоїть біля входу в арену, навпроти готелю Болонья.

DSC_0810 (640x427)

Так-так, саме для таких, як я, дуже сумуючих за Болонією, вона є в 54 метрах від Арени ді Верона. Ціна за ніч для двох стартує від 195 євро, але якщо зупинятися в такому місці, то вже краще брати номер делюкс з видом на площу. Ціна такого номеру 230 євро за одну ніч для двох осіб.

DSC_0811 (427x640)

Але повернімося на площу, тут поруч із #GR стоїть табернакль з Богородицею.

DSC_0776 (640x427)

По самій площі вдень їздить туристичний паровозик, більшість пасажирів в ньому – діти, тому я намагаюся оминату таки паровозики якнайдалі. Але хто подорожує з дітьми чи не боїться високих нот, то, гадаю, така пригода – проїхатися містом – була б багатьом доречною.

DSC_0800 (640x427)

Ну і куди б ви думали вони мали помістити мерію? Звичайно ж… мерія міста знаходиться у його самому центрі, оцей будинок “Залізничників” і є Веронська мерія. У липні народ так близько до своїх слуг, що ви собі і уявити того не можете. Всі сходи обліплені попами туристів, коли там затінок. А особливо у цьому липні, коли Арена ді Верона виставила навпроти мерії декорації Аіди:

DSC_0787 (640x427)

Ніколи не втомлюся милуватися тим, як Арена поводиться зі своїми декораціями.

DSC_0798 (640x427)

Немає місця щоб десь за лаштунками лишати увесь цей скарб? Нічо, залишимо прямо в місті. І це, маю вам сказати, дуже кльово і створює неймовірну атмосферу.

DSC_0785 (640x427)

А ще це найкраща реклама, бо коли бачиш всі ці декорації по 4 метри заввишки, то розумієш, що опера там – не просто театр, це справжнє дійство і за 2,5 години ти полинаєш в інші епохи, часи, світи.

DSC_0784 (640x427)

 

 

Подорожуйте, насолоджуйтесь життям, воно в нас одне і поки не доказали існування життя після смерті, краще максимально насолодитися тим життям, яке в нас точно є.

10 thoughts on “Piazza Bra: за лаштунками Arena di Verona

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s