Як не отетеріти, коли з твоєї картки готель зніме офігіард бабла?

Ми з другом плануємо поїздку вже на червень, бо воліємо потрапити на фінал CALCIO STORICO у Флоренції. Якщо є бажання долучитися, долучайтеся вже зараз, бо потім помешкання буде нереально знайти. І щоб не розоритися на помешканні, ми вирішили бронювати готель вже зараз. Забронювала я чарівну місцинку з видом на Ponte Vecchio

Але, нажаль, потім помітила, що реєстрація заїзду лише до 18:00, а ми в цей час будемо ще десь над Болонією, тож скасувала. А потім дивлюсь в телефоні від банку повідомлення: на жаль, нам не вдалось провести оплату…

Я вдивляюсь… дійсно. За ці 5 хвилин готель намагався стягнути з мене гроші за оплату, хоча ніде не вказано, що гроші будуть зтягнуті миттєво, а не після дати, коли скасування неможливе.

Screenshot_12

Добре, на карті грошей не було, та й, можливо, вони б їх повернули, але! Повернувшись до цього помешкання, я побачила ще дещо цікаве:

Screenshot_13

Ось ця інформація написана дрібним шрифтом під величезним переліком надаваємих послуг, в які включені навіть туалетний папір… а тепер давайте порахуємо. За 4 ночі на двох мало бути 220 євро + 25 євро місцевий збір… + 3 євро з особи за ніч туристичний збір + 100 (мать їх) євро за прибирання  і того мало б вийти 369 євро!!!

У Букінга є так відписка:

Screenshot_14

Посилання (виделене червоним квадратом) перекидає до цін. Добре, копнемо глибше, спробуємо ще раз пройти процедуру бронювання, ось що мені повідомляє сайт.

Screenshot_15

Перед проживанням? Це при бронюванні?

А ще далі знаходжу ще один пункт:

Screenshot_16

І лише отут, маленькою чорною міткою є “умови бронювання”.

Screenshot_17

В яких вам повідомлять, що гроші можуть бути зняті у будь-який час.

Screenshot_18

 

Я люблю букінг і насправді більшість помешкань на ньому дуже нормальні, але є такі, в яких доплати за усе будуть більшими ніж сплата за проживання. Тож мої вам рекомендації:

Обираючи помешкання, обирайте ті, в яких є можливість скасувати бронювання.

У більшості помешкань при бронюванні є можливість вибору дати оплати: зараз (при бронюванні) або та дата, після якої скасування буде платним (частіше за все частково платним). Або обирайте помешкання, в якому можливе бронювання без кредитної карти або бронювання без передоплати:

Screenshot_19

І дуже уважно читайте всю інформацію. Не будьте як я!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s