Ревізор не рекомендує Ostello Aig Piero Rotta в Мілані

В кожному дописі хештегу “ревізор” я буду нагадувати, що писати про щось негативне я дуже не люблю, тому що розумію, що всі ми не без гріха, не суди, та неосудна будеш ( =) ) і т.д. Але також на власному досвіді я переконалася, ЯК маленькі дрібниці можуть вщент зіпсувати поїздку.

А тепер про Хостел Aig Piero Rotta, ми його обрали лише тому, що він найдешевший. Це був перший і останній раз, коли я обрала місце ночівлі лише за показником ціна, бо ми ж з другом нічого не боїмся… не боялися.

+ Хостелу – його розташування. По-перше, поруч автовокзал Лампуньяно. По-друге, поруч стадіон Сан Сіро.

А далі мінуси:

 •  вхід –  щоб ви собі розуміли, ти йдеш по карті, гугл карти кажуть, що ти на місці, а всюди лише паркан і кущі, жодних покажчиків, обійшли будівлю, потримались за всі дверцяти, одна – відчинилася. Зайшли.
 •  персонал – на моє щиросердне “бона сера”, на мене навіть очі не підняли, я привіталася ще раз, англійською, сказала, що ми бронювали номер, на що мені сказали: паспорт. Я віддала паспорти, мені видали постіль та ключ.
 •  оплата – ще при бронюванні, не дивлячись на те, що гроші були одразу списані з картки, виявилось, що хостел їх просто зарезервував, а зняти забув, тому я мала ще раз оплатити номер, а потім розбиратися зі своїм банком. Точніше, мій банк мав розбиратися з хостелом.
 •  знову персонал – наш номер був на 3 поверсі, в самоооому канці довжелезного коридору, ми підійшли до нього, ключ двері не відмикає, ми повернулися на рецепцію (з рюкзаками та білизною), на що нам просто замінили ключ. Але з цим ключом таж проблема. Ми ще раз повернули ключ… і ви думаєте, з нами хтось пішов? Ні, нам просто знову дали новий ключ.
 • номери – …краще б ключ знову не підійшов, бо коли я побачила оце:

20170205_215724.jpg

… я думала, що ридатиму. Ревізор би тут би і вмер… будь-який. Друг пішов курити на двір, але нашо? В номері смерділо так цигарками, що тут явно курили, до того ж цигарки гасили об те червоне дрантя, що в них слугує гардиною, бо дірки в ній 100% від недопалків. Я вирішила провітрити – відкрити балкон. Балкон – загальний, тобто будь-хто з цього крила може зазирнути до тебе в номер, двері на балкон майже не зачинялися.

 •   чистота – шо??? де? ви б бачили ті подушки, мені було гидко там стояти, не те що брати це в руки.
 •  комфорт – холодно було так, що я не спала всю ніч – цокотіла зубами, а о 6 годині ми підірвалися і гайнули на Лампуньяно.
 •  вай-фай – ніби є, насправді… ви, навіть, повідомлення в месенджері відправите не одразу.
 •  і знову чистота – зараз будуть майже інтимні подробиці… вранці мав би бути душ, але коли я його знайшла (а це інше крило будівлі), я зрозуміла, що я у найближчій калабані відмиюся краще, ніж в цьому болоті. Я не вірю, що навіть 100 дівчат могли б створити таке. Про туалет і казати не хочу. Дзеркала над умивальниками розташовані так, що я змогла б себе побачити, тільки якби встала на коліна. Ostello Aig Piero Rotta… принижуй, домінуй, володорюй… став гостей на коліна.

Зараз забронювати номер на букінгу – неможливо. А от почитати відгуки – будь-ласка.

А це мої фаворити:

Screenshot_3Screenshot_4Screenshot_5Screenshot_6

А щоб ви не думали, що я змовилася з букінгом, оссьо:

Screenshot_7

 

5 Comments

  • ні, читати відгуки – то дуже важливо, бо кращне заплатити на 100 грн. дорожче, ніж потрапити в щось подібне. Місто на смарку.

   Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s