Ревізор не рекомендує: Ecolines

Перш за все хочу сказати, що я дуже не люблю писати щось погане про роботу тієї чи іншої компанії, тому що розумію, що завжди є нюанси і людський фактор. Але іноді цей фактор чи якісь інші можуть можуть витягнути компанію з болота, а іноді закопати ще дужче.

Моя історія е Еколайнс сталася рік тому і я б ні за що не згадала про неї, якби не наше тревел-реаліті, яке почалось з неприємності, пов’язаною з Еколайнс.

У вересні минулого року я поверталася з Барселони і мій маршрут викликав жах навіть у досвічених подорожуючих: Барселона-Париж-Варшава-Львів-Київ. З Барселони до Парижу (точніше до фантастичного Бове), а потім і до Варшави я дісталася без ускладнень. А о 22:00 мала вирушати автобусом Еколайнс до Львову. З 21:00 я вийшла з автовокзалу (на який приїхала за три години, бо я ще той кіпіш-мастер) і пішла на платформи, де простовбичила 2 години, підходячи до КОЖНОГО автобусу з логотипами Ecolines та до КОЖНОГО автобусу, який прямував до України. Звійсно, мого автобусу не було. Я розмовляла з діспетчерами автобусів еколайнс, я розмовляла з людьми, що також очікували той самий автобус. Диспетчери комусь телефонували, але ніхто нічого не знав. А такі ж, як я пасажири, мерзли на автостанції і метикували, як дістатися України. Скажу я вам стовбичити на холоді вночі в іншій країні, коли ти ще й дівчина – не круто. Львову я, звичайно ж дісталася (скористалася послугами приватного перевізника, але, звичайно ж, за окремі кошти і тільки тому, що поїхати цією ж машиною погодилася українська пара, що також поверталася з Іспанії). Але на цьому історія з Еколайнс не скінчилася. Повернувшись додому, я написала на їх сторінці у фейсбуці прохання пояснити, що сталося з автобусом. Наївна я очікувала на вибачення і пояснення. А отримала брехню про те, що на мене чекали, мені телефонували, а я… ай-ай-ай, така погана, не з’явилася до автобусу. І все це було у формі: ви – дебіли, чого до нас прив’язалися.

Тож я вирішила, що на цьому мої стосунки з компанією Еколайнс завершилися.

Звичайно ж, еколайнс має і переваги: доступні ціни, акції зі знижками та розгалуджену мапу сполучень.

А що кому важливіше – вирішувати вам. Моя мета – лише розповісти про те, який досвід мала я.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s