#exploreITA: Мілан, якого ви могли не знати та заборона на селфі-палки до 13 серпня

Що я знала про Мілан, коли поїхала туди вперше? Замок Сфорца, Дуома, Галерея. Але якщо ти не приїхав з групою автобусом і в тебе є час та можливість зазирнути в трохи віддалені від центру частини міста, ти розумієш, що Мілан веде подвійну гру і справжнє його обличчя – це аж ніяк не Дуома. Мені двічі пощастило побувати на Лампуньяно, пережити ніч в одному з міланських хостелів та познайомитися з представниками правопорядку. І маю сказати: Мілан для мене зовсім не Замок Сфорца, Дуома, Галерея.

суто італійський будиночок

суто італійський будиночок

У другий свій приїзд ми з подругою вирішили прогулятися від славнозвісного Лампуньяно (автовокзал) до центру і якби я ввімкнула камеру і фільмувала абсолютно все, то це був би фільм про життя людини, що видряпалася зі злиднів до абсолютного багатства.

двері з позолоченими левами

двері з позолоченими левами

І останньою сходинкою на вершину, якою по праву можна вважати Галерею Віторіо-Емануелє, став елітний район CityLife.

CityLife

CityLife

Займає CityLife територію в 36,6 гектарів. Над проектом працює Generali Group, яка виграла тендер на реконструкцію одного з районів Мілану, запропонувавши проект в 523 мільйони євро. Одним з проекторів району стала сама Заха Хадід, яка відома такими проектами, як міст Шейха Заєда та Опера в Гуанчжоу.

Окрім трьох скляних хмарочосів, в районі розташовані апартаменти, загальною площею 164 000 квадратних метрів (близько 1300 помешкань). Майже 50% території займають зелені насадження, є підземний паркінг на 7000 місць (за умови, що за планом в помешкання мають в’їхати 5400 осіб, то паркомісць має вистачити).

CityLife

CityLife

Що дуже важливо в сучасних, перенасичених автомобілями містах, City Life  – найбільша cars-free зона в Мілані і одна з найбільших в Європі.

Парк, що займає 170 000 квадратних метрів, включає в себе вело- та пішохідні доріжки, а також доповнює паркову композицію міста, разом з парком Семпіоне та районом Порта Нуова.

Також треба відзначити, що знаходиться City Life дуже близько до центру, до парку Семпіоне та Арки Миру йти не більше хвилин 10, до Замку Сфорца – 20, а до величної Дуоми не більше 40 хвилин, не поспішаючи.

фонтан, поруч з CityLife

фонтан, поруч з CityLife

Під певним кутом резеденція Хадід нагадує відомий Будинок Міла, що в Барселоні.

ні, не під цим кутом

ні, не під цим кутом

Ну і що ж з цінами? Мілан сам по собі є дуже не дешевим містом, а квартири в такому елітному місці тим паче. Але все ж таки ціні нижчі, ніж я очікувала. Отже, аренда 4-кімнатної квартири в city life libeskind буде коштувати 3500 євро в місяць. А три-кімнатна загальною площею 220 м. – 3150 євро в місяць.

Кожен обирає за потребами та можливостями, але що дійсно приємно, так це створення ще одного великого парку. Отже, підсумовуючи усе вищезазначене, на мою думку – саме таке обличчя має Мілан – дороге та горде (іноді трохи самовпевнене) місто, яке не виносить скигління. Це лише моя думка і на неї можна не зважати, а от  прогулятися до City Life все ж варто. І якщо маєте в планах відвідати Мілан найближчим часом, пам’ятайте, що селфі-палиці там тепер під забороною, а з ними і напої в банках. Поки що цей закон в силі до 13 серпня, але не виключено, що його можуть подовжити. А в Мілані, повірте, якщо з вас є за що стягнути штраф, то з вас його стягнуть, бо правила одні для всіх. Про це я вже розповідала раніше. Тож будьте обачні. 

3 Comments

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s