В Італію за 1400 грн. через Дебрецен або як не можеш летіти до мрії, повзи до неї!

Закортілося мені в Італію, і не просто закортілося, аж засвербіло. А грошей, як завжди, трохи меньше ніж нема. Тож я вирішила підбити на авантюру свою колегу. Ми купили квитки Дебрецен-Мілан Бергамо-Дебрецен у Wizzair за 998 грн (туди-назад, тут і далі ціни вказані на 1 особу). А от як дістатися Дебрецену ніхто не знає, в цьому і полягає авантюра. 

Можна було ще у Києві придбати квитки Чоп-Дебрецен за 600 грн. в одну сторону. Проте ми цього не зробили і вирішили максимально економити гроші.

З Києва доїхали до Ужгорода за 183 грн. Потішилися пару годин Ужгородом та майнули у Чоп за шалені 17 грн. Лише доїхали до автовокзалу, нас зустрів привітний літній чоловік і запропонував за 100 грн. довести до Захоні. 

На кордоні невеликий затор. Страхування, квитків на повернення або підтвердження бронювання готелів не питали, але наш літній чоловік казав, що інша зміна питає. Тож краще всеж таки бути підготовленими.

У Захоні на вокзалі лише встигли купити квитки за 220 грн. як мали вже сідати в потяг. Про зручний, чистий, маленький, наче дитячий потяг можна було б написати окремий допис, та я краще просто покажу фото:

Потяг приїхав до Дебрецену точно за графіком о 15:27. І лише усвідомивши це, я зрозуміла, що не брати квитки у Києві було вірним рішенням і ось чому: 

1. Рахуємо витрачені гроші: 183+17+100+220=520 грн. наш маршрут

183+17+600=800 грн. інший можливий маршрут.

2. Можна було б сказати, що ціни урівнюються, якщо порахувати хостел, адже ми ще заплатили по 400 грн. за ніч у Гостьовому Домі та за те, щоб до нього дістатися, але ви дуже помиляєтесь, якщо вважаєте, що вам не треба бути зупинятися на ніч у Дебрецені. Справа в тому, що літак з Дебрецену вилітає у 14:20, у цей час ви ще будете десь між Захоню та Дебреценом і якщо, користуючись нашим складним, але можливим варіантом ви ще можете встигнути на літак, то білети з Києва є тільки на один потяг – той, що прибуває в Дебрецен о 15:27 😯 отака засада.

Отже, рахуємо все разом 520 грн. до Дебрецену, 400 грн. у Дебрецені і близько 500 грн. до Мілану = 1400 грн. в одну сторону. 

Як будемо повертатися ще не вирішили. Буду розповідати по факту. 

4 Comments Add yours

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s