Гусак свині не товариш, а от кінь – коту брат.

Кінь коту брат? Хто дурний? Та це ж просто Барселона. А у Барселоні можливо все! Дивіться вгору на коня.

Цей кінь зустріне вас у Терміналі 2В аеропорту “Ель Прат”, що вважається головним аеропортом Барселони. Встановлено цю скульптуру у 1992 році перед Олімпійськими іграми і якогось інформаційного навантаження вона не несе, частіше слугує орієнтиром чи місцем зустрічі. Автор цього творіння  – Колумбієць Фернандо Ботеро. По словам автора, він саме хотів створити тварину працьовиту, мужню, з досить розвиненою мускулатурою, яка б відповідала його особистому стилю: <<Ботерізм>>.  Ботерізм, або Фігуративізм дехто називає колекцією “товстих”, більш за те, арт-критик пані Роберта Сміт про роботи ще молодого Ботеро висловлювалась так: надуті резинові ляльки. Тож не прискіпуйтесь до себе, якщо не знайшли цю фігуру привабливою –  ви не самотні.

Але не дивлячись на такий початок, Ботеро все ж таки не відступився від свого власного стилю, його роботи можна подивитися і в Ізраїлі, і в Росії, і звичайно ж у Барселоні. Окрім вищезазначеного коня, у районі Раваль знаходиться його брат  – КІТ- більш відомий, до речі, за коня.

Кота частіше порівнюють з биком з Нью-Йорку, і аж ніяк не з конем, проте в них один батько. Різниця лише в тому, що всі звикли до товстих котиків, а от до товстих коней – ні.

Хтось сприймає цього коня за Троянського, хтось на нього дивиться і не може зрозуміти, шо воно таке. До речі, коли я вперше його побачила, то в мене він також викликав скоріше сумніви з приводу того, а чи має він такий тут стояти і що він символізує? Але після знайомства з Барселоною розумієш, що товстий кінь – то ще дрібниці. І там де в інших містах стоять стовпчики з надписами “meeting point” , у Барселоні – товстий кінь.

 

Бажаю вам усім зустрічей під конем, подорожей у Барселону і гарного настрою!

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s