Бережіть Міланське метро і себе від нього

Це важливо! Це дуже важливо! Спускаючись у метро в Мілані, завжди забирайте картку, коли проходите турнікет. 

Це перше правило, яке ви завжди маєте тримати в голові, але давайте спочатку. Придбати квитки у Мілані можна безпосередньо у метро або у газетних магазинах. Отже, придбавши квиток, до речі його вартість у лютому 2017 складає 1,5 €, встромляєте картку у турнікет, як це зображено на малюнку:

Screenshot_6

фото по©уплено з сайту blogoitaliano, як на мене, найкращого ресурсу для тих, хто планує відвідати Італію

Після цього обов’язково забираєте картку звідси:

Screenshot_7.png

А це фото по©уплено з сайту ecotraveler.ru (за посиланням багато корисної інформації про Міланське метро)

Забрати картку і зберегти її до кінця поїздки – дуже важливо. Чому? Бо як не збережете, вартість проїзду в метро становитиме 38 €. А вам таке треба? Нам також такого не треба було, але мій друг не помітив того, що картка, яку він просунув у турнікет, вилізла зверху і її треба було забрати. (До речі, я свою картку забрала лише тому, що я – ще та лахмітниця і збираю такий непотріб.) Тому і поїхав собі мій друг, і лише коли ми дісталися необхідної нам зупинки, ми побачили оголошення про те, що картки необхідно тримати при собі. А на нас вже чекали. І саме до нас підійшли контролери і попросили показати свої картки. Контролери перевіряють чи не прострочили ви картку, а якщо у вас її немає, то, будь ласка, поповніть міланську скарбницю на 36,5 євро. І їх зовсім не бентежить, що ви – турист, можете чогось не побачити, не знати, чи ще щось. Як відповіла нам контролерка: Правила одні для всіх.

Так, вона в цьому права, але, не дивлячись на те, що сума невелика (могла б бути 700 євро, як у Німеччині за кинутий з вікна машини папірець), настрій псується миттєво.

Controllore_multa_un_ragazzo

© noncilopedia

Але, є невеличка хитрість –  контролери у формі і стоять вони перед виходом з метро. Якщо побачили контролерів, повертаєте назад до поїздів і їдете подалі від центральних станцій. Там контролерів, скоріш за все, не буде. Зможете вийти, купити ще один квиток і на цей раз зберегти його. Я в жодному разі не закликаю вас порушувати закон, але якщо так вже сталося, що ви загубили картку у метро/автомат її не повернув (таке також буває, але тут краще звернутися до працівника на станції, не знаю, чи допоможуть вам у Мілані, у Римі – допомагають)/інші варіанти, і ви не маєте чим сплатити штраф, лише в цьому випадку скористуйтеся цією хитрістю. Але краще тримайте картку при собі, бережіть її до кінця поїздки і все буде добре.

Бажаю вам приємного відпочинку і нехай ніщо не псує вам настрій.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s