Шо воно таке?

  1. Про що мова? Що за сайт? Де дають? Шопачьом?
   Цей сайт – ваш помічник у світі пізнання Італії, всіх її принад, культури, туристичних та нетуристичних місць. Тут ви можете знайти і корисну інформацію про подорожі, білети, готелі, музеї і мої рекомендації та застереження.
  2. Що таке ГОМОТУРИСТИКУС? Це шо? Про гейські подорожі?
   Homo (лат.) — рід приматів родини гомінід. Включає вид людина розумна (Homo sapiens) і близкі до нього вимерлі види.
   А чому туристикус, бо ми – туристи часто поводимося настільки типово, що нас можна вже виокремити в новий вид людини – homoturusticus.
  3. А до чого тут BORGIA, RIARIO, SFORZA, etc?
   О, це довга історія. Так сталося, що зацікавившись сім’єю Борджія, мене довго не полишали думки про смерть Хуана Борджіа, а саме питання: чи дійсно Чезаре Борджіа його вбив? Перечитавши всю інформацію, що змогла знайти на теренах інтернету, я вирішила, що остаточну відповідь мені підкаже місце злочину. Тож мені необхідно було поїхати у Рим і постояти біля мосту Святого Ангелу, щоб все зрозуміти. Ну, справді, за 500 років там же ніхто не стояв, жоден історик не намагався зібрати всі факти і довести винуватість чи невинність Чезаре Борджіа, ніхто не проводив розслідувань. Чи може я сподівалася що, як до Папи Римського Григорія І, до мене прийде Архангел Михаїл і вкаже хто вбив Хуана? Ото не знаю, що мене спонукало, але я таки поїхала до Риму, не дивлячись навіть на те, що марила Барселоною. Ну а Рим мене зачепив з першого разу, з того все і пішло. А далі, де б ти не був, ти розумієш, що просто так тинятися містами рано чи пізно стає не цікаво, особливо якщо ти не знаєш історію цих місць. А Історія така пані, що завжди здатна прийти на допомогу, вона завжди вам підкаже: отут Чезаре вбив своїх капітанів, отут Цезарь перейшов Рубікон, а отут було вбито герцога Ріаріо. Таким чином ти не просто подорожуєш, ти вивчаєш історію, що затягує тебе все глибше і глибше. Розуміючи історію, ти починаєш більше розуміти мистецтво того часу, усвідомлюєш знаки, що їх залишали митці на своїх полотнах і тобі вже здається, що ти частина цих історичних тенет.

Більше поки не маю що сказати. Якщо у Вас є питання, будь-ласка, залишайте їх в коментарях, я буду рада відповісти на них.